Straipsniai, naujienos

Susipažinkite su nauja, itin atsparių kamštinių grindų kolekcija Artcomfort!

Wicanders Artcomfort - naujos kartos kamštinių grindų kolekcija ...sukurta gamtos.

2017 09 17
Plačiau

Sveiki atvykę!

Įsileiskite dalelę gamtos į savo namus!

Rinkitės kamštinius gaminius, kurie yra ne tik natūralūs ir pagaminti iš kamštinio ažuolo žievės, bet ir puoselėjantys gamtą. Smagiausia tai, kad medžiai nėra kertami, o gamybai naudojamos kamštinio ažuolo žievės rinkimas skatina medžio regeneracines savybes ir prailgina jo gyvavimo laiką. Be to, kamštinio ąžuolo miškai perdirba didžiulius kiekius išmetamų CO2. Šiuo metu unikalios kamštienos savybės labai plačiai naudojamos statyboje, baldų, automobilių, galanterijos srityse. Net JAV kosmoso agentūra NASA naudoja kamštieną kaip vieną iš raketų termoizoliatorių. Šioje svetainėje rasite daug informacijos apie kamštines dangas bei plačiausią kamštinių gaminių pasirinkimą Lietuvoje. Galite itin greitai su mumis susisiekti Skype'u, telefonu, e-paštu arba aplankyti mūsų salonus. Įsigyti taip pat galėsite visoje Lietuvoje.

2014 04 15
Plačiau

Gerkite tinkamą vyną - tai paprasčiausias būdas prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo...

Viskas labai paprasta, tiesiog rinkitės vyną uždarytą kamštiniu kaiščiu, o ne užsukamu metaliniu ar plastikiniu kamšteliu.

Smagus video apie tai su Holivudo komiku Rob Schneider

 

2012 04 05
Plačiau

Wicanders pristato pažangiausią grindų jungimo technologiją 5G!

Amorim pristato pažangiausią grindų jungimo technologiją 5G!

Plaukiojančių grindų (medinių, laminuotų ir kt.) rinkoje jau įsitvirtinusi kaip pažangiausia grindų jungimo sistema 5G pagaliau pasiekė ir kamštines dangas.

Kamštinių grindų gamintojas Wicanders ( Amorim grupė ) nuo šių metų įvedė šia jungimo sistemą keliose savo kolekcijose ir palaipsniui ja įvedinėms visame asortimente.

Tai ypač patogi ir greita plaukiojančių grindų jungimo sistema užtikrinanti ilgalaikį jungties tarnavimą.  

5G video pristatymas:

 

2012 03 23
Plačiau