KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2017-11-04 Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl Negro plokščių. Rašoma, kad jų tankis 80-320 kg/ kubiniam metrui. Ar yra skirtingo tankio plokštės? Mane domintų didžiausio tankio plokštės.

Laba diena,

Standartinio gaminio, kurio kainos ir yra nurodytos svetainėje, tankis yra 100-120 kg/m3. Kitų matmenų ar tankių gamyba galima tik pagal atskirą susitarimą, bet paprastai tai yra įmanoma tik užsakant didelį kiekį šios medžiagos.

Kamštinėdanga.lt

2017-10-20 Laba diena. Susidomėjau garso izoliacijai skirtomis plokštėmis Isophone. Kokia jų paskirtis? Ar slopinti iš kaimynų ateinantį triukšmą, ar mūsų sukeliamą triukšmą? Ar galite pasakyti, koks tų plokščių svoris?

Laba diena,

Isophone yra skirta jau įrengtų patalpų akustikai pagerinti. Vis tik geriausi akustiniai sprendimai yra integruojami ir pertvaras/perdangas, tam naudojamas Agglomerado Negro techninis kamštis, jį taip pat galima naudoti ir įrengtose patalpose, tik reikėtų jį po to apdailinti. Isophone galima palikti ir tokį koks yra, uždažyti akriliniais dažais ar apsiūti apdaila.

Kaip ir su bet kokiomis kitomis izoliacinėmis priemonėmis, geriausia problemą izoliuoti iš jos šaltinio pusės t.y. jei triukšmauja kaimynai - įrengti pas juos, jei triukšmaujate jūs, galite įsirengti Isophone pas save, taip pagerinsite akustiką kaimynams. Reikia pažymėti, kad ši medžiaga gerai slopina aukštesnio ir aukšto dažnio garsus (žmogaus balsas, cypimas ir pan.). Bumbsėjimai yra žemo dažnio garsas, tad jį ši medžiaga slopins nežymiai. Tokiu atveju geriau daryti gerą akustinį sprendimą su Negro ir apdaila. Tačiau toks sprendimas būtų gana storas ir sumažintų šiek tiek patalpą.

Kamštinėdanga.lt

2017-10-12 Ar kamstine danga gali sulaikyti pelesi

Laba diena,

Kamštinė danga negali išspręsti pelėsio stabdymo arba panaikinimo. Galbūt pristabdyti galėtų, tačiau reikia šalinti pelėsio atsiradimo priežastį. Kamštiena, kaip medžiaga, gerai pati ventiliuojasi, tad ant jos pelėsiui susidaryti sudėtinga.

Kamštinėdanga.lt

2017-10-11 Sveiki,
Gal galite rekomenduoti bent porą lako pavyzdžių, kuriuos galiu rasti prekybos centruose, klijuojamoms kamštinėms grindims, ačiū labai! Nerandu, kad būtų skirtas kamštinėms grindims.

Laba diena,

Kamštinėms grindims lakuoti nebūtini specifiniai, tik kamštinei dangai skirti lakai. Jas galima lakuoti dauguma vandens pagrindu sukurtais, vienkomponenčiais lakais. Pas mus galite įsigyti vokišką Pallmann X-96 laką, kuris tinkamas naudoti ant kamštinių grindų.

Kamštinėdanga.lt

 

2017-05-29 kaip nuo sienos nuplėšti kamštinę dangą

Laba diena,

Seną kamštinę dangą galima nugramdyti naudojant mentelę ar gramdymo kaltą.

Kamštinėdanga.lt

2017-03-03 Sveiki, norėčiau sužinoti ar įmanoma kažkaip atnaujinti grindų kamštinę dangą? Jau tarnauja apie 15 metų virtuvėje. Kur daugiausiai baikštom, ten jau nebegražiai atrodo, išsitrynė. Būčiau dėkinga už rekomendacijas.

Laba diena,

Smagu, kad 15 metų sėkmingai naudojatės šiomis grindimis ir norite jas naudoti toliau. Jei pats piešinys (dekoras) nėra išsitrynęs/pažeistas, galima šiek tiek pašlifuoti paviršių švelniu (100) popieriumi, sušiaušti esamą laką bei užlakuoti naują lako sluoksnį. Prieš tai būtų gerai žinoti kokiu laku ta danga lakuota ir parinkti giminingos sudėties laką, kad senasis ir naujasis sluoksniai gerai sukibtų. Užlakavus ant viršaus netinkamą laką, abu sluoksniai nesukibs.

Jei vis tik po laku buvęs dekoras jau pažeistas ir išsitrynęs, tuomet gražiai atnaujinti nepavyks. Galbūt dar įmanoma pakeisti labiausiai pažeistas vietas naujomis lentelėmis, nes kai kurie kamštinių dangų dekorai nesikeičia ilgus metus, tad gal kažką panašaus pavyktų rasti grindų parduotuvėse.

Kamštinėdanga.lt

 

2017-01-10 Sveiki.Noriu paklaust, ar po kamstiniu paklotu grindims reikia deti garo izoliacine plevele? Aciu.

Laba diena,

Naujos statybos patalpose izoliacinė plėvelė privaloma. Anksčiau pastatytų pastatų patalpose plėvelė rekomenduojama, tačiau neprivaloma.

 

Kamštinėdanga.lt

2016-12-07 ka daryti jei atsirado po kamstine danga pusles ir ka

Laba diena,

Geriausia būtų pasikviesti meistrą, kuris įrenginėjo kamštinę dangą, kad pataisytų. Tačiau jei tokios galimybės nėra, galima pabandyti po pūsle įleisti šiek tiek klijų. Švirkšto pagalba pradurkite nedidelę skylutę, per kurią galite įleisti šiek tiek klijų pūslės vietoje. Pasistenkite paskirstyti klijus po visu pūslės plotu ir prispauskite kamštinę dangą. Kad pūslės neatsirastų būtinai reikia naudoti gerus kontaktinius klijus bei klijuoti kamštinę dangą pagal instrukcijas. Pūslėms,

Kamštinėdanga.lt

2016-11-18 Sveiki. Ar galima techninį kamštį užklijuoti bute ant sienos, kad pagerinti garso izoliaciją, o paskui ant viršaus klijuoti tapetus?
Ar techninis kamštis pralaidus orui? Ar užklijavus jį ant sienos, kambaryje nebus tvanku?

Laba diena,

Sienų garso izoliacijai galima naudoti Isophone arba Negro kamštinę dangą. Negro paprastai integruojama į pertvaras/perdangas pastato statybų metu, tačiau gali būti naudojama vėliau.

Isophone kamštis yra naudojamas kaip garso izoliacija ant jau pastatytų pertvarų/perdangų. Isophone galima palikti ir tiesiog nudažyti akriliniais dažais, tačiau reikia turėti mintyje tai, kad kamštis yra natūrali medžiaga, kuri reaguoja į oro sąlygų pokyčius, ypač keičiantis metų laikams. Tad tarp jos lakštų laikui bėgant atsiras nedideli plyšeliai.

Dažniausiai Isophone yra apdailinamas ant viršaus montuojant gipskartonio ar drožlių plokštę ant kurios (užglaisčius) įrengiama pageidaujama apdaila - tapetai, dažai ir t.t.

Kamštinėdanga.lt

2016-11-17 Sveiki. Ar galima Isophone dangą pakloti ant grindų?
Ar galima ant tos dangos dar pakloti linoleumą? (Linoleumas valomas ne tik sausai). Ačiū.

Laba diena,

Isophone kamštis yra skirtas naudojimui tik ant sienų/lubų. Jis nėra tinkamas kaip grindų pagrindas.

Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai