KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2016-11-03 Laba diena, ar ant mūro kontaktiniais klijais suklijavus garsą slopinančias (Isophone ar Negro) kamštines plokštes , galima jas tinkuoti? Kokia naudojama technologija? Ką rekomenduoja gamintojas?

Laba diena,

Šios dvi medžiagos kiek skiriasi:

  • Isophone, skirtas naudoti tik kaip akustinė izoliacija (jau įrengus patalpų sienas/pertvaras), o Negro - akustinė ir šiluminė izoliacija.
  • Aglomerado Negro (dar kitaip vadinama Expanded Insulation Corkboard) efektyviausias panaudojimas yra statant pastatus ir integruojant ją į sienų/perdangų vidų. Skirta stogų, vidaus bei išorės sienų/pertvarų, perdangų ar lubų akustinei bei šiluminei izoliacijai. Taip pat naudojama kaip fasadinė šiltinimo medžiaga, jos šiluminės savybės labai panašios į įprastą Lietuvoje putų polistireną. 
  • Aglomerado Negro 100% natūralus gaminys.
  • Isophone apdailinti galima tinkuojant ir dažant akriliniais dažais, tačiau reikia turėti mintyje tai, kad tai yra natūrali medžiaga, kuri šiek tiek traukiasi bei plečiasi keičiantis oro sąlygoms. Tad ją nudažius, galima tikėtis atsirandančių plyšių dangai reaguojant į oro sąlygų pokyčius. Dažniausias Isophone apdailinimas - gipsinės ar medinės plokštės tvirtinimas ant jos ir tuomet daromas įprastas apdailinimas tapetais ar dažais, prieš tai glaistant plokštę.
  • Negro apdailinimas vidaus sąlygomis toks pat kaip ir Isophone, o lauko sąlygomis toks pat, kaip ir bet kurios kitos šiltinimo medžiagos, tarkim, pvz.: mūras/plyta > klijų masė > Negro > klijų masė > armavimo tinklelis > fasadinis tinkas.

 

Kamštinėdanga.lt

 

2016-08-07 Antram aukšte sienos iškaltos paprastom lentom ar klijuojant kamštinę sienų dangą nesimatys siūlės kur lenta su lenta sueina

Laba diena,

Jei iškaltų lentų paviršius yra lygus ir nejudantis, tuomet klijuoti kamštinę sienų dangą galite, tačiau jei lentos po apačia judės ar turi nelygumų, tai tiesiogiai įtakos ir kamštinę dangą. Svarbu laikytis ir kamštinės dangos įrengimo instrukcijų.

Kamštinėdanga.lt

2016-05-05 Sveiki, ar kamštinė grindų danga tinkama elektra šildomoms grindims?

Laba diena,

Kamštines grindų dangas galima įrengti tik ant į pagrindą integruotų šildomų grindų sistemų (vanduo ar elektra). Šildymo sistemos įrengtos ant pagrindo nėra tinkamos. Taip pat būtina laikytis visų grindų įrengimo ant šildomo pagrindo reikalavimų nurodytų prekių instrukcijose.

Kamštinėdanga.lt

2016-04-29 kokiu laku geriausia lakuoti kamstine danga

Laba diena,

Kadangi kamštinė danga yra elastinga, ją galima lakuoti tik vienkomponenčiais nesukietėjančiais lakais, be kietiklių. 

Kamštinėdanga.lt

2016-04-20 Sveiki,jau penkis metus vaikščiojame namuose klijuota kamštine danga ir norime ją perlakuoti. Kaip technologiškai tai atliekama ir kokios profesionalios medžiagos naudojamos?

Laba diena,

Kad perlakuoti kamštinę dangą, reikia sušiaušti (lengvai pašlifuoti) paviršių, kad galėtų sukibti naujas lako sluoksnis. Taip pat reikėtų pasidomėti, koks lakas buvo naudojamas ir ant viršaus lakuoti giminingos sudėties laką. Jei šios plytelės buvo lakuotos gamykliškai, tuomet labai didelė tikimybė, kad lakuota vandens pagrindo laku. Pašlifavus paviršių, tokią dangą reikėtų lakuoti taip pat vandens pagrindo laku. Būtina paminėti, kad dauguma kamštinių grindų turi labai ploną viršutinį kamštinio dekoro sluoksnį, tad stiprus šlifavimas gali jį pažeisti. Šlifuoti patartina ne stambesniu nei 100 šlifavimo popieriumi. 

Kamštinėdanga.lt

2016-04-19 Sveiki,
Turėjom likusių kamštinių plokščių, kurių dabar prireikė. Tačiau yra bėda: per laiką plokščių kraštai pasiraitė. Gal yra koks lengvesnis būdas kaip jas ištiesinti, kad galėtume lengviau jas priklijuoti?

Laba diena,

Jei teisingai supratome, kalbate apie kamštines grindų arba sienų plyteles. Iki klijavimo jas privalu laikyti gamyklinėse pakuotėse, tuomet jos nesusiraito. Jei vis tik plytelės yra šiek tiek pasigaubusios, klijuojant tai nėra didelė problema. Kontaktiniai klijai stipriai sukimba, tad priklijuoti plytelę prie pagrindo neturėtų būti sudėtinga. Bet kokiu atveju rekomenduojame pasitarti su meistru, kuris tas plyteles įrenginės.

Kamštinėdanga.lt

2016-03-30 Ar galima klijuoti kamštine dangą ant penoplasto,ant sienos

Laba diena,

Kamštinę sieną galima klijuoti tik kontaktiniais klijais. Deja, dėl savo sudėties jie nėra tinkami klijuoti ant putplasčio, tad nerekomenduojame to daryti.

 

Kamštinėdanga.lt

2016-01-26 Sveiki kokie tinkamausi klijai kamstinei sienu dangai .sienu danga yra tinkuota dazyta

Laba diena,

kamštinėms dangoms kokybiškai suklijuoti tinka tik kontaktiniai klijai. Mūsų priedų skyriuje galite rasti dviejų tipų kontaktinius klijus, neopreno pagrindu Multifix ir vandens pagrindu Wicanders W-240. Abeji tinka tiek sienų, tiek grindų klijavimui. Privalu žinoti, kad klijuojant kontaktiniais klijais pataisyti ir pajudinti priklijuotą kamštinę plytelę beveik neįmanoma, tad reikia tiksliai susižymėti kaip ir kur bus klijuojamas kamštis, bei tai atlikti pagal instrukcijas. Geriausia tai patikėti tiems, kas moka klijuoti kamštinę dangą.

Kamštinėdanga.lt

2016-01-24 kaip priziureti kamstines grindys

Laba diena,

Kamštinės grindys nereikalauja ypatingos priežiūros. Jos, kaip ir bet kurios kitos medinės grindys, dažniausiai yra padengtos laku. Kasdienė priežiūra turėtų būti sausas valymas, retesnis valymas drėgna, gerai išgręžta šluoste. O jei yra poreikis pašalinti nešvarumus, galima naudoti paprastą buitinį lakuotų grindų ploviklį arba gamintojo rekomenduojamą priežiūros priemonę.

Kamštinėdanga.lt

2016-01-19 Ar galima klijuoti kamštinę dangą ant iškaltos dailylentėmis sienos? o gal galima prikalti dekoratyvinėmis vinutėmis?

Laba diena,

Tam, kad gerai ir teisingai įrengti kamštinę sienų dangą, reiktų ją klijuoti taip kaip nurodo gamintojai (informaciją apie tai kamštinės sienos įrengimo instrukcijoje). Tik tokiais atvejais ji tarnaus ilgą laiką ir jai galios garantiniai gamintojo įsipareigojimai. Už kitaip įrengtą ar panaudotą kamštinę sienų dangą atsakingi liktų patys vartotojai.

Dėl dailylenčių pagrindo ir vinučių. Neiašku iš ko pagamintos tos dailylentės, bet jei jos pačios yra stabilios ir užtikrina tvirtą, nejudantį pagrindą kamštinei sienai, tuomet klijuoti bandyti galite, tačiau jei jos judės dėl oro sąlygų pasikeitimų, judės ir kamštinė danga, dėl to ne tik gali atsirasti plyšiai, bet danga gali pradėti atsilupinėti. O vinutėmis galite kalti nebent ant savo atsakomybės, šiaip ši privalo būti klijuojama ir ne bet kokiais klijais, o tik kontaktiniais.

Kamštinėdanga.lt 

 

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai