KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2015-12-07 Ar galima ant kamštinės sienų dangos klijuoti tapetus?Gal galima nuglaistyti prieš klijuojant?Ačiū už atsakymus.

Laba diena,

Reikėtų skaityti tapetų klijavimo instrukcijas ir šį klausimą užduoti tapetų pardavėjams, jie turėtų žinoti kokie pagrindai yra tinkami. Kamštinės sienos paviršius nėra lygus, todėl tiesiogiai klijuoti negalėsite. Galbūt ir būtų galima kamštinę dangą užglaistyti, tačiau reiktų įsitikinti, kad jį tvirtai prisiklijavusi per visą plotą ir galės laikyti papildomą svorį (glaistą, klijus ir tapetą).

Kamštinėdanga.lt

2015-11-30 Sveiki, Kiek niurios spalvos,- ar galiu dažyti, jei danga vaškuota?

Laba diena,

Koks kamštinės dangos paviršius bebūtų, norint jį dažyti reikia pašalinti esantį padengimą ir tik tuomet dažyti. Taip pat rekomenduoja prieš dažant numatomą plotą, pasibandyti dažymą ant nedidelio kamščio gabaliuko ir įsitikinus rezultatu dažyti pagrindinį plotą.

Kamštinėdanga.lt

 

2015-11-02 laba diena,ar tinka kamstine sienu danga, sodo nameliui?sodo namelis ziema kartais sildomas

Laba diena,

Sienų kamštinės dangos yra skirtos gyvenamoms patalpoms. Kadangi sodo namelis nėra pastoviai šildomas, dėl to, žiemos metu susidaro dideli temperatūriniai skirtumai šildant ir staigiai atšalant. Kamštinė danga yra natūralus gaminys, kuris reaguoja į tuos skirtumus. Natūralūs plyšiai tarp kamštinės dangos plytelių tikrais atsiras, taip pat negalėtume garantuoti neatsiklijavimo. Tačiau reikia pabrėžti, kad jei klijuosite gerais kontaktiniais klijais, atsiklijuoti danga greitai neturėtų. 

Bet kokiu atvejų nei klijų, nei sienų gamintojas jokios garantijos tokiais atvejais nesuteiktų.

Kamštinėdanga.lt

2015-09-09 Norėčiau iš kamštinės dangos plokščių pasidaryti tam tikras formas. Kaip geriausia apdirbti tokią dangą? AR yra specialios pjaustymo/frezavimo staklės ar specialūs įrankiai?

Laba diena,

Kamštieną reikėtų naudoti, kaip bet kokią kitą medieną. Ją apipjauti geriausia medienai skirtomis pjovimo priemonėmis. Ploną kamščio plokštę galima perpjauti statybiniu peiliu, storesnę - rankiniais ar elektriniais pjūklais. Apdailinti galima šlifuojant. Tokiems darbams rekomenduojama naudoti kuo tankesnę kamštinę plokštę.

Kamštinėdanga.lt

2015-09-06 Laba diena, mane domina klijuojama kamstine grindu danga is Granorte, kolekcijos Traditional Element arba Contour. Noreciau paklausti ar buna ju kitokios spalvos. Skaiciau Jusu forume kad galima pakeisti ju atspalvi (nubeicuoti). Gal galetumet pasakyti konkreciai kokios firmos beicu galima pakeisti atspalvi.
Per kiek laiko parsiustumet jei uzsakyciau viena is ju.
Aciu.

Laba diena,

Kamštinę grindų danga galima tonuoti (beicuoti) bet kokiomis medinėms grindims skirtomis priemonėmis. Atlikus tonavimą paviršių privaloma padengti pageidaujamo blizgesio vandeniniu laku be kietiklių. Lakai su kietikliais netinka kamštinėms dangoms, nes jie nėra elastingi. 

Kamštinėdanga.lt

2015-08-04 Ar sienų kamštinė danga tiktų audio studijos akustikai pagerinti? Ar ši danga atlieka garso slopinimo funkciją? Dėkoju

Laba diena,

Sienų kamštinė danga nėra skirta garso slopinimui. Tai, apdailos medžiaga. Garsui slopinti galima naudoti kitas kamštines akustines medžiagas, tarkim Isophone arba Negro.

Kamštinėdanga.lt

2015-07-11 laba diena, bandau išsirinkti tinkama grindų danga nedideliam bute. Labai vilioja kamštine grindų danga. Bandziau pasikonsultuoti, ir vyrukai mane įtikinėjo, kad virtuvėj ir koridoriuje tai ne pati tinkamiausia danga. Gal galėtumėte Jus patarti, kaip čia yra ištikrųjų, kaip išsirinkti tinkamai?
Ačiū už atsakymą

Laba diena,

Dėkui už klausimą.

Kamštinę grindų dangą reikėtų traktuoti taip pat kaip ir bet kurią kitą medinę grindų dangą. Kamštinių grindų tankis yra toks pat kaip pušies grindų lentų, kurias Lietuvoje žmonės naudoja ne vieną šimtmetį. Iš visų medinių grindų, kamštinės yra pačios tyliausios ir šilčiausios. Jomis malonu vaikščioti basomis bei triukšmas nuo veiklos yra sumažinamas unikalios kamštinės medžiagos struktūros dėka. 

Dėl koridorių.

Jokios medinės grindų dangos nemėgsta purvo bei drėgmės atnešamų iš lauko. Čia nereikėtų išskirti kamščio kaip labai jautrios dangos. Smulkūs smėlio akmenukai kenkia visoms medinėms grindims. Sprendimas būtų pasitiesti papildomą arba kur kas didesnį nei įprastą kilimėlį avalynei iš lauko nusivalyti. Tai užtikrins mažesnį abrazyvinių medžiagų poveikį grindims bei švaresnes patalpas. Tokiu būdu galėsite koridoriuje pasikloti ne tik kamštinę, bet ir bet kurią kitą natūralią dangą.

Dėl virtuvių.

Šioje vietoje daug panašumų į koridorių. Viryklės vietoje, kurioje sugeneruojama daugiausiai nešvarumų, drėgmės ar krentančių daiktų, patartina pasitiesti permatomą apsauginį kilimėlį jei norite naudoti kamštines ar kitas medines grindis. Kita vertus kamštinės grindys virtuvėje turi ir papildomų privalumų - jos nelabai bijo drėgmės (tik klijuojama kamštinė danga), o krentantys indai paprastai ant jų nedūžta.

Prižiūrėti ir valyti kamštines grindis paprasta, joms nereikia specialių priemonių ar veiksmų. Dažniausiai jos būna pilnai nulakuotos ir jas rekomenduojama valyti sausai arba drėgna, gerai išgręžta šluoste.

 

Kamštinėdanga.lt

2015-05-26 Sveiki, ar labai skiriasi kokybe Amorim ir Wicanders. Renkuosi tarp Amorim Dream ir Wicanders Flock Moonlight. Kaina skiriasi, bet ar Amorim blogesne kokybe? Is anksto dekoju uz atsakyma

Laba diena,

Amorim ir Wicanders tai ta pati gamykla, tik Amorim yra visos įmonių grupės pavadinimas, o Wicanders yra Amorim kamštinių grindų dangų prekinis ženklas. Būtina pabrėžti, kad Wicanders yra pažangiausių gamybos, padengimų technologijų bei naujausių dizainų kamštinės dangos, dėl to jos visuomet yra brangesnės. Jūsų paminėtas Dream yra iš Go4Cork kolekcijos, pagamintos taip pat Amorim. Šioje kolekcijoje naudojamos senesnės gamybos technologijos, tarkim, užrakto sistema yra keleto meto senumo, taip pat lakavimas yra tiesiog vandeninis elastingas lakas, kuris Wicanders kolekcijose pakeistas moderniais keraminiais lakais bei naujausia 5G užrakto (Click) sistema. Kitas skirtumas tarp paminėtų prekių yra tai, kad Flock pavadinimo dizainai yra su 4 pusių nuožulna, o Go4Cork kolekcijos visi dizainai neturi nuožulnų. Tai, taip pat atsispindi ir kainoje.

Kamštinėdanga.lt

2015-05-14 Laba diena, kaip nulupti, nuplėšti seną kamštinę dangą ?

Laba diena,

Bet kokią, priklijuotą grindų dangą galima pašalinti rankiniu (mentele, specialiu kaltu) arba mašininiu (grindų dangų šalinimo įrenginiu) būdu.


Kamštinėdanga.lt

2015-04-29 Ar galima kamstine medziaga klijuoti ant tapeto?

Laba diena,

Nerekomenduojame klijuoti kamštinės dangos ant tapetų, nes visuomet yra rizika, kad tapetai (ypač senesni) gali atsiklijuoti kartu su kamštine danga. Jei tapetų pilnai pašalinti nepavyktų, tuomet reikėtų kiek įmanoma juos nušveisti bei "pašiaušti" esamą paviršių, kad kamštinė danga gerai sukibtų su siena bei tapetų likučiais.

Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai