KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2015-03-23 LABA DIENA,AR VIRTUVEJE ANT SALTU SIENU UZKLIJAVES KAMSTINE DANGA ISSPRESCIAU PROBLEMA SIENU KONDENSATUI RINKTIS ,SU VENTILIACIJA ORO PATALPOJE PROBLEMA ISSPRESIU.ACIU

Laba diena,

Klausimas gana sudėtingas ir atsakymo reikėtų ieškoti ne vien kamštinėse dangose. Pirma - reikėtų įvertinti ar patalpoje pakankama ventiliacija ir ar ją pagerinus kondensavimasis išsispręstų. Kitas būdas - ieškoti sienos šiltinimo iš išorės galimybių, tuomet sumažinus temperatūrų skirtumus tarp išorės ir vidaus galbūt kondensatas nebesikauptų. Bet kokiu atveju, ventiliacija čia vaidina nemaža vaidmenį. Šiltinimas iš vidaus taip pat įmanomas, tačiau kur kas mažiau efektyvus. Šiltinimui galima būtų naudoti Agglomerado Negro izoliacinę kamštinę dangą.

Kamštinėdanga.lt

2015-03-20 Sveiki. Kaip suklijuoti kamštinę sienų dangą, kad nesimatytų sujungimų? Suglaudus vieną plytelę su kita matosi tarpelis, kad ir kaip jas spaustum vieną prie kitos. Dėkoju.

Laba diena,

Absoliučiai išvengti sujungimų nepavyks jau vien dėl to, kad jungimo vietose, tarp skirtingų plokščių skiriasi raštas. O kad nebūtų plyšelių klijuojant dangą, tai reikia jas klijuoti taip, kad kiekviena plokštelė šiek tiek remtųsi į gretimą. Kamštines dangas reikia klijuoti nuo vidurio į šonus, o ne nuo krašto iki krašto. Kamštinių sienų bei grindų klijavimą geriau patikėti patyrusiems meistrams. Šį darbą gerai padaryti moka ne kiekvienas.

Kamštinėdanga.lt

2015-03-20 Sveiki, ar tinka kamstine danga isklijuoti istiklinta balkona ? Ar neatsokines nuo karscio/salcio sezono metu ?

Laba diena,

Dėkojame už klausimą.

Įstiklintame balkone drėgmė bei temperatūra svyruoja kur kas labiau nei gyvenamosiose vidaus patalpose. Kadangi kamštinė danga yra natūralus gaminys, ji reaguos į šiuos svyravimus - trauksis ir plėsis priklausomai nuo oro sąlygų. Tačiau, konktaktiniai klijai, kuriais klijuojamos kamštinės sienų dangos yra labai stipraus sukibimo, dėl to šios dangos atšokti neturėtų ( garantuoti to negalime ). Laikui bėgant, keičiantis sezonams nedideli plyšeliai tarp plokščių tikrai turėtų atsirasti.

Kamštinėdanga.lt

 

2015-03-10 Sveiki, sakykite, kokią techninę kamštinę danga rekomenduotumėte vidaus sienoms garso ir šilumos izoliacijai. Kokios techninės dangos tinkamos apdailai?

Laba diena,

Klausimas labai platus, bet pabandysime trumpai atsakyti. Gyvenamųjų pastatų (fasadų, stogų, vidinių konstrukcijų) šiluminei bei garso izoliacijai yra naudojama kamštinė danga Agglomerado Negro. Ji kaip ir kitos šiltinimo medžiagos yra integruojamos į pastato konstrukcijas. Ji nėra apdailinė. Agglomerado Negro galima taip pat naudoti ir jau pastatytų patalpų šiltinimui, tačiau reiktų žinoti, kad izoliacijos efektyvumas yra didžiausias, kuomet izoliacija įrengiama iš garso/šalčio pusės, o ne iš vidaus. 

Jau pastatytų ir naudojamų patalpų garso izoliaciją galima pagerinti naudojant akustinę kamštinę dangą Isophone. Jį taip pat nėra apdailinė.

Kamštinėdanga.lt

2015-02-06 sveiki, norejau paklaust ar tinka kamstine danga virtuveje ir uz virykles, ar ji atspari karsciui? Dekoju uz atsakyma.

Laba diena,

Dėkui už klausimą.

Kamštinę medžiagą reikėtų vertinti taip pat kaip ir bet kurią kitą medienos rūšį. Įvairaus apdirbimo kamštinės sienos degumo klasės vyrauja nuo DS1 iki ES2. Tai yra palaikančios degimą klasės. Dėl to, saugiau pasirinkti aukštesnės degumo klasės gaminį viryklės vietoje.

Kamštinėdanga.lt

2015-01-14 Sveiki.Ar galima klijuot kamštinę sienų dangą lipalu?

Laba diena,

Kamštinę dangą klijuoti lipalu nerekomenduojame, tačiau uždrausti negalime. Kokybiškai suklijuoti kamštinę dangą galima tik kontaktiniais (vandens ar neopreno pagrindu) klijais. Lipalas iškart nesukimba taip stipriai, kaip momentiniai klijai, o kamštinę sienų dangą norint gerai suklijuoti privalomas maksimalus sukibimas nuo pat pirmo prispaudimo.

Kamštinėdanga.lt

2015-01-12 Laba diena, ar kamstine danga galima deti prieskambario zonoje,,,ar ji pakankamai atspari batu kulniukams ir pan? aciu

Laba diena,

Kamštinę grindų dangą galima kloti ir prieškambariuose, tik ją reikėtų apsaugoti kilimėliu nuo didžiosios dalies purvo/smėlio, nes jame pilna abrazyvinių elementų kenkiančių paviršiui. Ta pati rekomendacija būtų ir bet kuriai kitai dangai. Reikėtų pastebėti, kad kamštinių dangų pagrindiniai privalumai - komfortas ir šiluma labiau atsiskleidžia gyvenamosiose patalpose nei koridoriuose ar prieškambariuose.

Kamštinėdanga.lt

2015-01-09 noreciau paklausti ar tinka virtuveje ant sienu klijuoti kamstine danga.Virtuveje stovi kurenimo katilas,kartais paruksta dumai

Laba diena,

Kamštinę sienų dangą galima klijuoti virtuvėje, net ir vietose, kur yra galimi nešvarumai. Tarkim, prie pat viryklės ar šiuo atveju rūkstančio katilo. Ji apsaugota specialiu vašku arba laku ir ją galima drėgnai valyti, jei ant dangos paviršiaus atsirado nešvarumų.

Kamštinėdanga.lt

2014-11-07 Laba diena. Vaikų kambaryje yra traukoma lova ant guminiu ratukų, norėjau pasiteirauti, ar patartumėte tokiame kambaryje kloti kamštinę danga?

Laba diena,

Guminiai ratukai tikrai mažiau žalingi nei plastikiniai. Tokiame kambaryje tikrai galite naudoti kamštį. Turėsite jaukias, tylias ir šiltas miegamojo grindis, kurios patiks visai šeimai.

Kamštinėdanga.lt

2014-11-07 Sveiki dar karta, jei noreciau komponuoti kamstine danga kartu prijungiant kerminiu plyteliu pora eiliu, ar toks galimas varijantas ? Ar imanoma taip sujungti, ir gal turite kokiu patarimu. Cia butu dideliam koridoriui - prieangiui. Aciu.

Laba diena,

Nelabai aišku, klausimas apie sienų ar grindų dangą? Abiem atvejais komponuoti tikrai galima, tik reiktų atsižvelgti į apdailos medžiagų storį ir norint suvesti jas lygiai, reikėtų pasiruošti atitinkamą pagrindą. Grindų dangos atveju geriau naudoti klijuojamą kamštinę dangą, nes ją galima sujungti su kito tipo grindimis mažesniu atstumu nei naudojat plaukiojančias kamštines grindis, kurioms privalu palikti ne mažesnį nei 10-15 mm tarpą, iki sienos ar kitos dangos, iš visų pusių. 

Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai