KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2014-01-18 sveiki
jei isklijuociau ant sienos kur pelija.is pradziu aisku nuvalius gerai,ir uztepus pries antipelesiniu.
ar neprades poto pelyt vel ant kamstines dangos?

Laba diena,

Kamštinė sienų danga yra apdailos gaminys, ji nėra skirta pelėsio plitimo prevencijai. Ji gali pristabdyti pelėsį, kadangi turi drėgmę izoliuojančių savybių, tačiau neišspręs pelėsio plitimo problemos iš esmės. 

Kamštinėdanga.lt

2014-01-09 ar galima danga klijuoti ant senu plyteliu, ju nenuplesus nuo sienos? Aciu

Sveiki,

Matyt, klausimas yra apie tai ar reikia lupti plyteles, tam kad priklijuoti kamštinę sienų dangą. Priklijuoti kamštį prie plytelių tikrai įmanoma. Tik reikėtų ivertinti:

1. Plytelių paviršiaus galimybes prilipinti kamštį - galbūt reikėtų plyteles pašlifuoti, kad paviršius taptų priimtinesnis klijavimui.

2. Tarpus tarp plytelių ir ar pavyks tose vietose kokybiškai priklijuoti kamštinę sieną, ypač kamščio sujungimus. Galbūt rekėtų sieną glaistyti, tam kad paviršius taptų lygus ir tinkamas klijavimui.

Kamštinėdanga.lt

2014-01-08 Sveiki. Noriu kiek apsišildyti lubas ir noriu paklausti ar tinka sienų kamštine danga klijuoti lubas. Gal tinka ruloninis techninis kamštis, tik kaip jį klijuoti ir gal galima po to šviesiais akriliniais dažais nudažyti? Ačiū

Laba diena,

kamštinę sienų dangą galima klijuoti ir ant lubų, tačiau ji nėra skirta patalpų šiltinimui. Iš 3mm storio dangos nereikėtų tikėtis ženklaus efekto, tačiau kamštis kaip medžiaga yra natūralus šilumos izoliatorius. Ruloninis kamštis nėra tinkamas sienų, lubų apdailai bei dažymui.

Kamštinėdanga.lt

2013-10-25 Sveiki, ar galima klijuoti kamstine danga ant OSB ploksciu. Jei taip tai ar reikia pries klijuojant papildomai apdirbti OSB plokstes. Aciu

Laba diena,

Klijuoti kamštinę dangą ant OSB plokščių galima bet kuriais kontaktiniais klijais. Pačios plokštės papildomai paruošti nereikia.

 

Kamštinėdanga.lt

2013-09-24 Laba diena, ar sienų kamštinė danga neatšoks nuo drėgmės ir ar nepersiduos į paviršių pelėsis?

Laba diena,

Kamštinės dangos pagrindui (šiuo atveju, sienai) neatitinkant keliamų reikalavimų, negalime garantuoti, kad kamštinė siena dirbs taip, kaip turėtų. Taip pat, iš šios apdailos medžiagos nereikėtų tikėtis, kad ji apsaugos patalpą nuo drėgmės ar pelėsio. Jei įmanoma, reiktų spręsti pelėsio atsiradimo priežastis ir tik po to klijuoti kamštinę sieną.

Kamštinėdanga.lt

2013-09-20 Ar kamstine grindu darga yra atspari temperaturos svyravimams(noretume pakloti uzstiklintame balkone kur sauleta ziemos diena temperatura g.b. + 20, o nakti - 20). Aciu uz atsakyma.

Laba diena,

Bet kuri kamštinė grindų danga nėra skirta naudoti lauko sąlygomis, net jei ant jų tiesiogiai nepateks lietus ar sniegas. Bet kurie garantiniai produktų įsipareigojimai neteks galios naudojant grindų dangą netinkamos (negyvenamosios) paskirties patalpose. Žodžiu, patys liekate atsakingi už dangos būklę. Iš kitos pusės -  kas gali nutikti naudojant grindis tokiomis sąlygomis? Galime tik spėlioti, ko gero, atsirastų didesni nei įprasta plyšiai tarp lentučių, galbūt pasigaubtų kraštai ar dalis grindų. Jei jau nuspręsite kloti kamštinę dangą balkone, rekomenduotume palikti didesnius plyšius nuo sienų iš visų pusių.

Kamštinėdanga.lt

2013-08-26 Ar reikia lakuoti kamstine sienu danga jei ji dengta vasku aciu

Laba diena,

Lakuoti vaškuotos kamštinės sienų dangos nereikia. Ji yra pilnai paruošta naudojimui ir papildomų apsaugų nereikia. Valyti galima drėgna, gerai išgręžta šluoste.

Kamštinėdanga.lt

2013-08-23 AR GALIMA GRINIS VALYTI SU GARU SLUOTA?

Laba diena,

Dėkui už klausimą.

Mūsų gamintojai nerekomenduoja garais valyti ne tik kamštinių, bet ir kitų medinių ar laminuotų grindų dangų. Ypač slankiojančių sistemų. Tačiau, jei garais valančių prietaisų instrukcijose yra nuorodos, kaip reiktų valyti būtent tokias dangas tuomet galima bandyti. Patartina būtų atlikti keletą bandymų, tarkim ant atlikusių lentučių arba nelabai matomoje vietoje.

Kamštinėdanga.lt

2013-07-15 Per 10 metų virtuvės sienų kamštinė danga saulėtoje patalpos pusėje nubluko.Ar galima dažyti tokią kamštinę dangą ir kokie dažai tam tinka geriausiai? Dėkui

Laba diena,

Kamštinė sienų danga yra apsaugota vaško padengimu. Norint perdažyti nusidėvėjusią dangą, reikia nuvalyti seną vašką (vaško valikliu, tirpikliu) ir tuomet kamštinę sieną galima dažyti akriliniais dažais. 

Kamštinėdanga.lt

2013-04-28 Laba diena,noreciau suzinoti,ar reikia uzsisakyti is anksto ,ar visas norimas grindis galiu nusipirkti atvykes pas jus. Jei reikia uzsisakyti-per kiek laiko jos bus pristatytos ir kaip apmoketi? Aciu.

Sveiki,

Jei reikiamos dangos neturime vietoje, ji yra užsakoma pas gamintoją. Priklausomai nuo gamintojo patvirtinto gamybos termino, pateikiamas pristatymo į Lietuvą terminas.

Jei domina konkrečios dangos pristatymo terminas, kreipkitės patogiausiu būdu nurodytais kontaktais arba per užklausimo formą. Apmokėti galite pavedimu arba pardavimo vietose grynais ar kortele.

Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai