KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2013-04-06 Ar galima kamštinę dangą klijuoti ant finnfoam plokštės, ir ar ji atspari pelėsiui? Ačiū.

Sveiki,

Na, paminėta plokštė tėra izoliacinė medžiaga. Ji nėra skirta grindų ar sienų kamštinei apdailinei dangai klijuoti.

Pati kamštinė danga nepelyja.

 

Kamštinėdanga.lt

2013-04-04 Ar galima kamštinę dangą klijuoti ant medinių lentų? Jei taip su kokiais klijais? Ačiū už atsakymą.

Laba diena,

Tikrai galima - svarbu, kad jūsų pagrindas (medinės lentos) būtų:

a) Lygus - 2-3mm aukščio skirtumai matuojant 2m ilgio liniuote, bet kuria kryptimi;

b) Tvirtas - galite klijuoti tik įsitikinus, kad medinės lentos gerai prisitvirtinusios ir stabilios;

c) Jei Jūsų medinės lentos jau yra kažkuo dengtos (lakas, dažai ar kita medžiaga), tuomet labai tikėtina, kad paviršių teks nušlifuoti ir tik tuomet klijuoti kamštinę dangą.

Taip pat naudokitės klijuojamų kamštinių dangų naudojimo instrukcija

 

Kamštinėdanga.lt

2013-03-18 Sveiki, ka patartumete naudoti garso izoliacijai nuo kaimynu, is pigesniu variantu. Ar negro plokstes tam tiktu. Jei taip kaip jas tvirtinti. Aciu

Sveiki,

Negro izoliacinė kamščio danga dažniau naudojama statybos metu, sienių išorės ar vidaus garso bei šilumos savybėms gerinti. Jei siena jau yra sumontuota ir patalpoje jau gyvenama, tokiu atveju labiau tinkama Isophone danga. Ji kur kas plonesnė ir turi geresnes akustinės izoliacijos savybes nei panašiai kainuojanti Negro danga. Isophone klijuojama taip pat kaip ir kamštinė sienų danga. Po suklijavimo ją reikia/galima gruntuoti akriliniu gruntu ir tuomet įrengti pageidaujamą sienų apdailą.

Kamštinėdanga.lt

2013-03-10 Sveiki,
norėčiau paklausti dėl techninio kamščio Negro. Rašote, kad galima naudoti išorės ir vidaus sienoms, tad būtų įdomu, kokia yra minimali temperatūra šiai dangai.
Dėkoju už atsakyma.

Laba diena,

Dėkojame už paklausimą apie techninę dangą.

Techninis kamštis Negro gali būti naudojamas tiek fasadams šiltinti ( šilumos laidumo koeficientas 0,037/0,040 W/mK), tiek vidaus sienoms. Jo darbinė temperatūra nuo -2000C iki +1300C. Tačiau nereikėtų jo naudoti kaip apdailinės fasadų medžiagos.

Negro panaudojimo fasadams pavyzdys:

 

Kamštinėdanga.lt

2013-02-25 sveiki,
kaip prižiūrėti kamštinę dngą, ta prasme plauti, pvz. virtuvėje. ten riebalai, skusčiai, trupiniai.? Ar naudojamas koks spec. ploviklis? Ar plaunama įprastai su drėgna šluoste kaip paprastą laminatą?

Laba diena,

Priežiūra priklauso nuo to, kuo padengta ( laku ar alyva ) kamštinė danga. Jei paviršius lakuotas, grindys prižiūrimos taip, kaip ir bet kurios kitos medinės, lakuotos grindys.

Kasdienė priežiūra: sausas valymas, siurbimas arba valymas drėgna, gerai išgręžta šluoste.

Nedidelius paviršiaus pažeidimus galima pataisyti lako atnaujintojais (refresher). Labiausiai tinka lako gamintojo priežiūros priemonės.

Dėmes ar kitus nešvarumus paprastai galima išvalyti stipresniais valikliais, kurie būtų sudėtimi giminingi lakui.

Paprastai, grindų gamintojai siūlo giminingas priežiūros priemones savo gaminamoms dangoms.

Na, o galiausiai, lieka pilnas lako atnaujinimas - šlifuojant ( šiaušiant ) paviršių ir lakuojant naujų lako sluoksniu.

Jei dangos paviršius alyvuotas, priežiūra labai nesiskiria. Tik reikia naudoti, ne bet kokias valymo priemones, o būtent alyvuotoms grindims skirtas priežiūros priemones.

Kamštinėdanga.lt

2013-02-18 ar galima kamstines grindis dazyti grindu dazais?

Laba diena,

nedengtas kamštines grindis reikėtų vertinti taip pat, kaip ir bet kokias kitas medines grindis. Pagal tankį/kietumą jos atitinka pušies grindų lentas, kurios Lietuvoje grindims naudojamos jau seniai. Kamštis iššiskiria tuo, jog yra gerokai elastingesnis nei pušis ir renkantis padengimą reikėtų to nepamiršti. Svarbu, kad pasirinktas padengimas išliktų elastingas bei nesukietėtų. Dėl padengimų tinkamumo ant kamščio pasitarkite su jų pardavėjais.

Kamštinėdanga.lt

2012-12-11 kokio storio kloti paklota kamstinei dangai aciu

Sveiki,

Paklotas klojamas tik po plaukiojančiu būdu klojamomis kamštinėmis dangomis. Visos jos, jau turi integruotą apie 1,5mm storio kamštinį paklotą. Esant itin lygiam pagrindo paviršiui, paklotas nėra būtinas. Tačiau, daugumoje atvejų rekomenduojame pakloti 2mm kamštinį paklotą. Nedidelius pagrindo nelygumus juo galima kompensuoti. Vis tik reikėtų paminėti, kad esminių pagrindo trūkumų, net ir storesni 3mm ar 5mm paklotai, neišsprendžia. Be to, piktnaudžiauti storesniais paklotais taip pat nerekomenduojame, nes grindys gali turėti per daug "elastingumo", o tai, savo ruožtu apkrauna grindų sujungimus. Dėl to, gali atsirasti nepageidaujamai dideli plyšiai tarp grindlenčių. Storesni paklotai turi nežymiai geresnę akustinę izoliaciją.

Kamštinėdanga.lt 

2012-11-30 sveiki,norejau jusu paklausti kokia geriausia pirkti virtuveje kamstine danga ,virtuveje as labai daug dirbu tai tiesiog ir pradejau abejoti ar verta ja deti ar ne bus problemu del pavalymo pasluostymo kai kur palases pribegs vandens ar kokiu riebalu , bedirbant visko nutinka ,labai noreciau jusu atsakymo ir patarimo nes pas mus dabar plyteles , ir prasau pasakykit ar geriau klijuojamas ar suneremas ACIU LABAI

Laba diena,

Drėgnoje patalpoje - virtuvėje ar net vonios kambaryje, rekomenduojame kloti klijuojamą dangą. Itin geras sprendimas būtų pirkti tokią dangą, kurią dar reikia lakuoti (nedengta niekuo arba gruntuota vienu lako sluoksniu). Tokiu būdu, nulakavę visą paviršių ( tarkim, matiniu laku, kad išlaikyti natūralų kamščio vaizdą), turėsite besiūlį lako sluoksnį, kuris nebijos tiesioginio vandens ar riebalų poveikio, net jei jų iš karto nenuvalysite. Dangą bus lengva prižiūrėti ir valyti (naudokite sausą arba gerai išgręžtą šluostę). Tai ypač aktualu vonios kambaryje.

Kitas argumentas, taip pat klijuojamos dangos naudai. Minėjote, kad daug laiko praleidžiate virtuvėje. Klijuojama danga bus gerokai komfortiškesnė, nes ji yra elastingesnė, šiltesnė ir net šiek tiek tylesnė nei plaukiojanti. Vonios kambaryje, šios savybės taip pat labai juntamos, lyginant kamštinę dangą su kitais grindų tipais. 

Jei pasirinksite klijuojamą dangą, ateityje būtų idomu išgirsti nuomonę apie tai, kaip sekasi ją naudoti.

Dėkui,

Kamštinėdanga.lt

2012-11-22 Laba diena. Norėčiau sužinoti, ar kamštinę dangą galima klijuoti tiesiai ant medinių dailylenčių.

Laba diena,

Tiek sienų, tiek grindų kamštines dangas galima klijuoti prie medinių paviršių įprastais kamščio klijais. Svarbu įvertinti, ar Jūsų dailylentės tinkamos būti klijuojamo kamščio pagrindu. Jos turėtų būti stabilios - tiek kiek judės dailylentės, tiek judės ir kamštinė danga. Taip pat jos turėtų būti lygios ir švarios, be senų dažų ar lakų (arba bent jau nušlifuotos, įsitikinus, jog dažų/lako likučiai nepradės lupinėtis). Išsamesnę informaciją apie kamštinės dangos klijavimą ir pagrindo reikalavimus rasite instrukcijų skyrelyje arba prie kiekvieno kamštinio gaminio.

Kamštinėdanga.lt

2012-11-06 sveiki,
kuri, is jusu siulomu, kamstine grindu danga gali buti naudojama sildomoms grindims?
aciu uz atsakyma!

Laba diena,

Visos kamštinės dangos yra tinkamos kloti virš vandeniu šildomų grindų sistemų. Siūlome dar peržiūrėti 2012-02-13 užduotą klausimą ir atsakymą apie kamščio grindų tinkamumą šildomoms grindims. Kurią dangą bepasirinktumėte, svarbu, kad ant pagrindo paklotų grindų suminė varža neviršytų 0,15 m²K/W. Šiluminės varžos vertės yra nurodytos prie produktų "plačiau" aprašymų. 

Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai