APIE MUS

Sveiki užsukę!
Pagaliau startuojame su nauja svetaine skirta vien tik kamštinėms dangoms, kurios savo unikaliomis savybėmis išsikovoja vis daugiau dėmesio lyginant su populiariosiomis laminuotomis bei medinėmis dangomis. Šiai unikaliai medžiagai nusprendėme dedikuoti atskirą svetainę, kurioje rasite ne tik patį plačiausią kamštinių dangų pasirinkimą, bet ir galėsite sužinoti kuo unikali kamštiena ir kuo prisidedate prie ekologijos ir gamtos apsaugos pasirinkdami kamštinę dangą.

Kas mes tokie?
Mes esam grindų prekybos tinklo “Geros grindys” komanda, kuri jau 12 metų žavisi kamštinėmis dangomis ir tikisi, kad Jūs apsilankę šioje svetainėje taip pat liksite joms neabejingi.

Kam to reikia?
Žinome, kad kamštinės dangos bei kiti kamštienos gaminiai neretai pranoksta labiau žinomas dangas. Be to nustebsite kiek įvairių dalykų yra sukurta iš kamštienos. Viešoje erdvėje vyrauja nuostatos, jog kamštiena galima naudoti tik tam tikrais retais atvejais, o mes manome, jog jas galima panaudoti kur kas plačiau. O svarbiausia tai, jog gaminant kamštienos gaminius neteršiamas oras bei nežalojama gamta.

Malonaus naršymo!